• +48 576 079 958 +48 574 290 760

Nowy Volkswagen prosto od dealera, a może samochód używany z niewielkim przebiegiem, taki prawie nowy – demo car. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą marki Volkswagen. Cars Dealer Group, broker samochodów VOLKSWAGEN, możemy zaproponować zakup auta najtaniej, nawet nowego, indywidualnie konfigurowanego. Warszawa, województwo mazowieckie, cała Polska. Sprawdź nas!

VOLKSWAGEN. Marka oficjalnie zaistniała w 1937 roku. W dosłownym tłumaczeniu nazwa marki znaczy „Samochód ludu”. Pierwszym cywilnym modelem marki Volkswagen był opracowany przed Ferdinanda Porsche model Porsche typ 60, przemianowany później w wersji produkcyjnej na KdF-wagen. Po zakończeniu wojny, w roku 1945, ponownie rozpoczęto produkcję popularnego „Garbusa”. Cena samochodu była na tyle przystępna, a sprzedaż samochodów marki Volkswagen („Garbus” oraz Transporter) wciąż rosła. Ten progres dał Volkswagenowi możliwość dołączenia do elitarnego grona największych producentów samochodów w Europie. Współcześnie Volkswagen lub w skrócie VW to nie tylko „Garbus”. To kilkanaście modeli w różnych segmentach: Golf, Passat, Polo, Sirroco itd. To koncern, grupa skupiająca szereg dużych globalnych marek samochodów, w tym samochodów luksusowych.

Broker samochodów VOLKSWAGEN - promocjaCars Dealer Group, jako broker samochodów VOLKSWAGEN, informuje, że …

… wszystkie modele marki VOLKSWAGEN dostępne są z dużymi upustami aż do 45% od ceny katalogowej.

VOLKSWAGEN - modele

UP!

vw-up

Poznaj samochód Volkswagen Up! oraz Volkswagen e-up!

Volkswagen Up! to malutkie autko liczące zaledwie 3,6 metra długości. Samochód idealne do miejskiego zgiełku. Zmieści się wszędzie. Jest nowoczesny, pełny najróżniejszych nowinek technicznych. Dynamiczna jednostka napędowa oferuje wygodę, komfort, dobre osiągi przy niewielkim spalaniu. Cars Dealer Group – broker samochodów Volkswagen zaprasza do konfiguracji samochodu Volkswagen Up! oraz Volkswagen e-Up!. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

POLO

vw-polo

Poznaj samochód Volkswagen Polo

Polo to rodzinne auto miejskie z garażu marki Volkswagen. Niby miejski, a ma tyle do zaoferowania. Sprawia, że podróż nim jest bardzo przyjemna. Jest mały ale dynamiczny, z dużą ilością miejsca wewnątrz. Bogato wyposażony w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa i systemy wspomagające jazdę. Cars Dealer Group – broker samochodów Volkswagen zaprasza do konfiguracji samochodu Volkswagen Polo. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

GOLF

vw-golf

Poznaj samochód Volkswagen Golf, Volkswagen Sportsvan oraz Volkswagen Golf Variant

Volkswagen Golf to historycznie następca popularnego „Garbusa”. Przynajmniej tak go przedstawiano. W rzeczywistości modele te były i są produkowane do dnia dzisiejszego. Obecnie produkowana jest już VII generacja tego kultowego miejskiego auta. Samochód od zawsze był synonimem miejskiej dynamiki, sportowych osiągów, sportowej sylwetki, ponadczasowości. Jak każde miejskie auto – doskonały w miejskiej dżungli. Cars Dealer Group – broker samochodów Volkswagen zaprasza do konfiguracji  samochodu Volkswagen Golf, Volkswagen Sportsvan oraz Volkswagen Golf Variant. Auto dostępne jest także w wersji elektrycznej (Volkswagen e-Golf) i hybrydowej (Volkswagen Golf GTE). Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

BEETLE

vw-beetle

Poznaj samochód Volkswagen Beetle oraz Volkswagen Beetle Cabriolet

Volkswagen Beetle to nowa odsłona popularnego „Garbusa”. Podobnie jak on cisząca się dużą popularnością. Obecnie produkowana jest II generacja Beetla (żuczka). Kompaktowy samochód o zdecydowanym wyglądzie i sportowej dynamice. Linia nadwozia i stylistyka nawiązująca historycznie do protoplasty z pod ręki Ferdinanda Porsche. Czysta eksplozja przyjemności z jazdy. Cars Dealer Group – broker samochodów Volkswagen zaprasza do konfiguracji samochodu marki Volkswagen Beetle oraz Volkswagen Beetle Cabriolet. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

vw-jetta

JETTA

Poznaj samochód Volkswagen Jetta

Jetta to kolejna odsłona sedan marki Volkswagen. Nowoczesny ale tradycyjny. Samochód jest bogato wyposażony, pełny najnowocześniejszych technologii. Sprawia dużo przyjemności użytkownikom. Doskonałe auto do miasta, jak w podróży. Cars Dealer Group – broker samochodów Volkswagen zaprasza do konfiguracji samochodu marki Volkswagen Jetta. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

vw-passat

PASSAT

Poznaj samochód Volkswagen Passat Limousine, Volkswagen Passat Variant oraz Volkswagen Passat Alltrack

Volkswagen Passat to niepowtarzalne połączenie komfortu, elegancji i dynamiki dla ludzi, którzy mają jasno określone priorytety. Dynamiczne jednostki napędowe podnoszą komfort i jakość jazdy. A bogate wyposażenie pełne najnowszych technologii, sprawia, że nie chce się kończyć podróży. Cars Dealer Group – broker samochodów Volkswagen zaprasza do konfiguracji samochodu Volkswagen Passat Limousine, Volkswagen Passat Variant oraz Volkswagen Passat Alltrack. Auto dostępne jest także wersji hybrydowej (Volkswagen Passat GTE). Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

TOURAN

vw-touran

Poznaj samochód Volkswagen Touran

Volkswagen Touran to bardzo dynamiczny rodzinny VAN. Nowoczesny, pełny najnowocześniejszych rozwiązań techniki, czyniących jazdę komfortową przygodą. Jest wyposażony w szereg rozwiązań wspomagających kierowcę w trasie, mieście i na parkingu. Rozpoznawalny desing, a w środku – wyobraź sobie swojego idealnego VW Tourana. To on. Cars Dealer Group – broker samochodów Volkswagen zaprasza do konfiguracji samochodu Volkswagen Touran. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

SHARAN

vw-sharan

Poznaj samochód Volkswagen Sharan

Volkswagen Sharan to nowy wymiar rodzinnego VANa. To samochód do rodzinnych zadań specjalnych. dający możliwość podróżowania w komforcie w trzech rzędach siedzeń. To ty konfigurujesz sobie wnętrze, zgodnie z oczekiwaniami i potrzebą. Zrób wszystko co zaplanowałeś, VW Sharan pomoże zrobić to czego nie planowałeś. Cars Dealer Group – broker samochodów Volkswagen zaprasza do konfiguracji samochodu Volkswagen Sharan. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

CADDY

vw-caddy

Poznaj samochód Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy przekonuje zaostrzonymi, precyzyjnymi i dynamicznymi liniami nadwozia i wieloma charakterystycznymi szczegółami. Pełny najnowszych technologi , systemów wspomagających kierowce w każdych warunkach. Wygoda i komfort podróżowania dla kierowcy i pasażerów z nieco podniesionej pozycji. Samochód jest przestronny i z pewnością sprawi dużo satysfakcji chcącym przewieść nawet spory ładunek. Cars Dealer Group – broker samochodów Volkswagen zaprasza do konfiguracji samochodu Volkswagen Caddy. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

MULTIVAN

vw-multivan

Poznaj samochód Volkswagen Multivan

Volkswagen Multivan ma kilka obliczy. W wersji pasażerskiej idealny dla rodzin lub przewozu osób. W prosty sposób można samodzielnie konfigurować układ siedzeń. Idealny dla dużych rodzin lub dla lubiących aktywne długie wyjazdy i ceniących sobie komfortową podróż. Ma duża ładowność i bez problemu poradzi sobie nawet z dużymi ładunkami. Cars Dealer Group – broker samochodów Volkswagen zaprasza do konfiguracji samochodu Volkswagen Multivan. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

CALIFORNIA

Volkswagen California

Poznaj samochód Volkswagen California

Volkswagen California jest samochodem kampingowym. To taki dom na czterech kółkach. Nie przypadkowe jest tu nawiązanie do protoplasty, czyli kultowego VW Transportera „Ogórka”, który był synonimem wolności i niezależności. Samochód jest bogato wyposażony, aby dać podróżującym komfort wypoczynku, aby mógł poczuć się na kampinku jak na luksusowym jachcie lub w domu. Cars Dealer Group – broker samochodów Volkswagen zaprasza do konfiguracji samochodu Volkswagen California. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

CARAVELLE

vw-caravelle

Poznaj samochód Volkswagen Caravelle

Volkswagen Caravelle jest stworzony do luksusu. Zarówno dla rodzin jaki do profesjonalnego przewozu osób, przewozu biznesowego. Przekonuje bogatym wyposażeniem, nowoczesnymi systemami rozrywkowo – informacyjnymi. Idealne miejsce pracy w podróży. Idealne multimedialne auto dla rodzin, które często daleko podróżują. W tym samochodzie nie sposób się nudzić. Cars Dealer Group – broker samochodów Volkswagen zaprasza do konfiguracji samochodu Volkswagen Caravelle. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

TIGUAN

vw-tiguan

Poznaj samochód Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan czyli mniejszy z rodziny SUV. Przyciąga nową stylistyką nadwozia. Zaskakuje możliwościami, wszechstronnością. Doskonały w mieście i na trasie. Dzięki systemowi Offroad spisuje się idealnie także na bezdrożach. Cars Dealer Group – broker samochodów Volkswagen zaprasza do konfiguracji samochodu Volkswagen Tiguan. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

TOUAREG

vw-touareg

Poznaj samochód Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg to duży przestronny SUV. Potężny, muskularny, doskonały na drogach i bezdrożach.  Usportowiona bryła nadwozia, luksusowe wykończenie, bogactwo nowych technologii. Całość składa się na luksusową terenową limuzynę dla ludzi pewnych siebie, dominujących, ale i lubiących długie wyprawy poza granice własnych możliwości. Cars Dealer Group – broker samochodów Volkswagen zaprasza do konfiguracji samochodu Volkswagen Touareg. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

AMAROK

vw-amarok

Poznaj samochód Volkswagen Amarok

Volkswagen Amarok to olbrzymi Pick-up z mocnym sercem V6 drzemiącym pod maską. Samochód na każde warunki. Dla prawdziwych mężczyzn. Sylwetka muskularna zdradza prawdziwą moc, siłę tego samochodu. Oferuje komfort podróżowania 5 osobom. Ponadto posiada dużą przestrzeń ładunkową. Może przewieść ładunek o masie nawet 1 tony. Cars Dealer Group – broker samochodów Volkswagen zaprasza do konfiguracji samochodu Volkswagen Amarok. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

vw-scirocco

SCIROCCO

Poznaj samochód Volkswagen Scirocco

Volkswagen Scirocco to esencja przyjemności w stylowym opakowaniu. Nowoczesna i nowatorska odsłona kultowego sportowego VW Scirocco. Sport to jego drugie imię, a serce drzemiące pod maską tylko to potwierdza. Wszystko w Scirocco podporządkowane jest niesamowitym osiągom i przyjemności z szybkiej jazdy. Cars Dealer Group – broker samochodów Volkswagen zaprasza do konfiguracji samochodu Volkswagen Scirocco. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Klient:
Osoba prywatnaFirma

Imię i nazwisko (wymagane):

Wybierz markę (wymagane):

Firma:

Adres email (wymagane):

Numer telefonu (wymagane):

Wiadomość (wymagane):

Newsletter – zgoda na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Regulamin

Cars Dealer Group – samochody szyte na miarę…          O nas          Super oferty!!!         Oferta          Finansowanie          Aktualności          Kontakt

||  ASTON MARTIN  ||  AUDI  ||  BENTLEY  ||  BMW  ||  BUGATTI  ||  FERRARI  ||  INFINITI  ||  JAGUAR ||  JEEP  ||  LAMBORGHINI  ||

 ||  LAND ROVER  ||  LEXUS  ||  MASERATI  ||  MERCEDES-BENZ  ||  MINI  ||  PORSCHE  ||  ROLLS-ROYCE  ||  VOLVO  ||

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin

Podoba Ci się nasza strona www? Pokaż ją Swoim znajomym :)

Email
Facebook7
Facebook
LinkedIn20
Instagram0

Proszę o wiadomość ... Zamknij