• CDG Poland Sp. z o.o. Chmielna 2 lok. 31 00-020 Warszawa, PL
  • +48 576 079 958 +48 574 229 760

super oferty - promocjaSUPER OFERTY !!!

Cars Dealer Group – najtańszy broker samochodów luksusowych, zaprasza do zapoznania się gorącymi promocjami. Na wszystkie marki oferujemy nawet do 30% rabatu na samochody nowe sokowe lub do produkcji oraz do 45% rabatu na zarejestrowane samochody demo z niewielkim przebiegiem. Najlepsze ceny, super oferty na nowe samochody oraz samochody demo (demo car), samochody używane z niewielkim przebiegiem prosto od autoryzowanych dealerów z całej europy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi super ofertami. W naszej ofercie mamy auta wielu luksusowych marek: ASTON MARTIN, AUDI, BENTLEY, BMW, BUGATTI, FERRARI, INFINITI, JAGUAR, JEEP, LAND ROVER, LAMBORGHINI, LEXUS, MASERATI, MERCEDES-BENZ, MINI, PORSCHE, ROLLS ROYCE oraz VOLVO.

Super oferty - GiftROZDAJEMY PREZENTY PRZEZ CAŁY ROK !!!

Kup samochód z pośrednictwem brokera samochodów luksusowych – Cars Dealer Group – i zgarnij prezent. Każdy klient dostanie od nas prezent, niezależnie jaki kupi z naszym pośrednictwem samochód. Oferujemy nie tylko najlepsze ceny w Warszawie, województwie mazowieckim, czy w całej Polsce. Oferujemy także wspaniałe upominki do każdego zakupionego z naszym pośrednictwem samochodu.

Super oferty - premiaPOLEĆ NAS I ZGARNIJ PREMIĘ !!!

Poleć nas! Jeśli osoba polecona wskaże, że została, że trafiła do nas dzięki tobie – dostaniesz premię. Wysokość premii zależy od wartości samochodu i oscyluje w przedziale od 100 zł do nawet 1 000 zł brutto. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

95 Samochody w ofercie Cars Dealer Group

Sortuj po:
Wszystko

Kontakt

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani którąkolwiek z ofert zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.

Adres e-mail:
biuro@carsdealer.eu

Numery telefonów:
(+48) 574 229 760
(+48) 576 079 958

Cars Dealer Group – samochody szyte na miarę…          O nas          Super oferty!!!         Oferta          Finansowanie          Aktualności          Kontakt

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin

CLOSE
CLOSE
Facebook
Facebook
GOOGLE
GOOGLE
http://carsdealer.eu/super-oferty
LinkedIn20
Instagram0

Proszę o wiadomość ... Zamknij