• CDG Poland Sp. z o.o. Chmielna 2 lok. 31 00-020 Warszawa, PL
  • +48 576 079 958 +48 574 229 760

aktualności ze świata motoryzacji - NewsMotoryzacja jest naszą pasją. Śledzimy nowinki, aktualności ze świata motoryzacji.

Śledzimy także zmiany w ustawodawstwie, które mogą mieć bezpośredni wpływ na to, co się będzie działo w świecie samochodów. Chcemy się ty z Wami dzielić. W tym dziale, każdy kto nas odwiedzi, będzie mógł zapoznać się z najnowszymi informacje ze świata motoryzacji, nowościach na rynku, doniesienia z targów, testów oraz nasze opinie na zaprezentowane tematy. Informować będziemy także i zmianach w dotychczasowych modelach, zmianach cenników, wyprzedażach i promocjach. Znajdą się tutaj także najnowsze wydarzenia z życia i funkcjonowania Cars Dealer Group.

Zapraszamy!!!

AudiQ

Dla was śledzimy aktualności ze świata motoryzacji!!! Już milion Audi Q5 z Ingolstadt

Audi Q5 zadebiutowało na światowych rynkach w 2008 roku. Poza niemiecką fabryką w Ingolstadt produkowane jest także w Chinach  i Indiach, oraz w objętej patronatem fabryce w Meksyku. Łączna produkcja wynosi już ponad 1,6 miliona sztuk, z czego tylko z niemieckiego zakładu wyjechało już milion aut Audi Q5.

VolvoS

Dla was śledzimy aktualności ze świata motoryzacji!!! Nowa twarz Volvo S90

W styczniu 2016 roku premierę miało Volvo S90. To zupełnie nowe auto zastąpi flagową limuzynę z garażu Volvo, czyli model S80.

Nowe S90 jest o ponad 11 cm dłuższa od modelu S80 i mierzy 496 cm długości. Szerokość samochodu wynosi 202 cm, a wysokość 144 cm. Sylwetka jest smukła. Jest wynik poprawienia linii dachu.

Wnętrze to typowa dla koncernu Volvo koncepcja minimalistyczna, która została uzupełniona skórzanymi przeszyciami i metalowymi wstawkami oraz charakterystycznymi pionowymi szczelinami nawiewu umieszczone po obu stronach panelu dotykowego.

filtr cząstek trwałych

Dla was śledzimy aktualności ze świata motoryzacji!!! Filtry cząstek stałych w silnikach samochodów grupy VW

Już od 2017 roku we wszystkich samochodach Grupy Volkswagen napędzanych jednostki benzynowymi z bezpośrednim wtryskiem, czyli TSI, czy TFSI, bedą sukcesywnie montowane filtry cząstek stałych.

Do 2022 ilość samochodów wyposażonych w nową technologię może wynieść nawet 7 mln sztuk.

Koncern zaznacza, że filtr cząstek benzyny pozwoli zmniejszyć emisję cząstek stałych w silnikach benzynowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa nawet o 90 procent.

Cars Dealer Group – samochody szyte na miarę…          O nas          Super oferty!!!         Oferta          Finansowanie          Aktualności          Kontakt

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin