Motoryzacja jest naszą pasją. Śledzimy nowinki, aktualności ze świata motoryzacji.

aktualności ze świata motoryzacji - NewsDla was śledzimy aktualności ze świata motoryzacji. Mówimy także o ważnych wydarzeniach i motoryzacyjnych premierach. Opisujemy ponadto zmiany w ustawodawstwie, które mogą mieć bezpośredni wpływ na to, co się będzie działo w świecie samochodów. Chcemy się tym z Wami dzielić. W tym dziale, każdy kto nas odwiedzi, będzie mógł zapoznać się z najnowszymi informacjami ze świata motoryzacji oraz poczytać o nowościach na rynku, a także doniesieniach z targów, testów. Wszystko wzbogacone o nasze opinie na zaprezentowane tematy, a także opinie ekspertów. Informować będziemy także o zmianach w dotychczasowych modelach, zmianach cenników, wyprzedażach i promocjach. Znajdą się tutaj także najnowsze wydarzenia z życia i funkcjonowania Cars Dealer Group.

Zapraszamy!!!

Mercedes Vision EQS – koncepcyjny model koncernu Daimler Carsdealer.eu

Mercedes Vision EQS

– koncepcyjny model koncernu Daimler

Koncepcyjny samochód z napędem elektrycznym Mercedes Vision EQS został pokazany na tegorocznym salonie we Frankfurcie. Futurystyczna karoseria , a także niezwykła stylistyka przyciągają uwagę do tego auta. Samochód ma być napędzany silnikami elektrycznymi o łącznej mocy 350 KW i maksymalnym momencie obrotowym 760 Nm. To się przekłada na możliwość rozpędzenia pojazdu od 0 do 100 km/h w ciągu 4,5 sek. Zasięg bez ładowania akumulatorów ma dochodzić do 700km. Według zapowiedzi koncernu produkcja samochodu rozpocznie się w roku 2021.

Sprawdź aktualności ze świata motoryzacji.

Carsdealer.eu_BMW concept 4

BMW Concept 4

na wystawie we Frankfurcie

Koncepcyjny samochód BMW Concept 4 po raz pierwszy zaprezentowany został podczas tegorocznej wystawy we Frankfurcie. Na szczególną uwagę zasługuje przednia atrapa nawiązująca stylistyką do modeli BMW 328, a także BMW 3.0 CSi właśnie. Jej rozmiar może nieco dziwić.  Jednakże znawcy stylistyki samochodów koncernu z Bawarii twierdzą, że samochody seryjne mają zdecydowanie bardziej zachowawczy design niż samochody koncepcyjne.

Padły też pierwsze informacje dotyczące rozpoczęcia seryjnej produkcji. Przewidywania wskazują jest na przyszły rok.

Sprawdź aktualności ze świata motoryzacji.

Infiniti na carsdealer.eu

Marka Infiniti

wycofuje się z  Europy

Firma Infiniti w przyszłym roku kończy sprzedaż na rynkach starego kontynentu. W Polsce sprzedaż tej marki zostanie zakończona 31.03.2019. Według zapewnień Prezesa Zarządu Infiniti Polska, serwis Infiniti będzie dział jeszcze co najmniej przez dziesięć lat, zapewniając obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną Japońskiej marki.

Sprawdź aktualności ze świata motoryzacji.

Cars Dealer Group – samochody szyte na miarę…          O nas          Super oferty!!!         Oferta          Finansowanie          Aktualności          Kontakt

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin