Gdzie kupić najtaniej samochód marki JAGUAR? Najlepiej w Cars Dealer Group. Jako broker samochodów JAGUAR oferujemy najlepsze warunki zakupu auta. Nasz target to nie tylko Warszawa, czy województwo mazowieckie. Nasz target to nie tylko Polska, ale i zagranica. Samochód nowy ze stocku lub do produkcji, albo też demo (samochód demonstracyjny) – prosto od dealera z całej europy. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą marki JAGUAR.

 

SUPER PROMOCJE

Cars Dealer Group, jako broker samochodów JAGUAR, informuje, że …

… wszystkie modele marki JAGUAR dostępne są z dużymi upustami aż do 25% od ceny katalogowej (samochody nowe stockowe i do produkcji) oraz do 35% od ceny katalogowej (zarejestrowane samochody demo z niewielkim przebiegiem do 10.000 km).

HISTORIA MARKI JAGUAR

JAGUAR

legendarna brytyjska marka, założona została w 1922 roku. Dzięki Sir Williamowi Lyons, który to powołał do życia spółkę Swallow Sidecar Company. Na początku nic nie wskazywało, że firma będzie produkowała jedne z bardziej luksusowych samochodów na świecie. W 1935 roku pod nowym szyldem (SS Cars Ltd.), na prezentacji nowego samochodu oznaczonego jako SS100, po raz pierwszy pojawiała się nazwa Jaguar. Po wojnie nazwę zmieniono na Jaguar Cars Ltd. Poprzednia nazwa źle się wówczas kojarzyła.

Obecnie…
Obecnie…

właścicielem marki jest Indyjski koncern Tata Motors. Ten Indyjski producent odkupił 100% udziałów w marce w 2008 roku. Zakup ten był częścią transakcji łączonej, w której amerykański koncern Ford sprzedał koncernowi TATA, także markę Land Rover oraz 2 uśpione marki, czyli Lanchester oraz Rover. Od tego czasu rozpoczęła się modernizacja marki oraz wygrana walka o przywrócenie dobrego imienia. I-Pace jako elektryczny samochód roku 2019 jest tego idealnym przykładem. Gama modeli składa się z luksusowych modeli XE oraz XF, a także XJ, sportowego F-Type. Ponadto segment SUV reprezentują modele E-Pace oraz F-Pace. Marka ma także w portfelu auto elektryczne, czyli model I-Pace.

JAGUAR - modele dostępne w carsdealer.eu

JAGUAR XE

Poznaj samochód Jaguar XE. To najmniejsza limuzyna marki JAGUAR. Piękny styl, dynamiczna sylwetka – to Jaguar czystej krwi. Dzięki zastosowaniu całej palety najnowocześniejszych technologii samochód oferuje niezrównane właściwości jezdne i ponadprzeciętna radość z jazdy. Linia nadwozia zaprojektowana została tak, aby jak najbardziej ograniczyć opór powietrza i aby ono stało się sprzymierzeńcem w trakcie jazdy. Cars Dealer Group – broker samochodów Jaguar zaprasza do konfiguracji samochodu Jaguar XE

JAGUAR XF

Poznaj samochód Jaguar XF. Druga co do wielkości limuzyna marki JAGUAR. XF to kwintesencja luksusu pod każdym względem. Harmonia mocy oraz piękna czyni z Jaguara XF autem wyrafinowanym, także estetycznym, a przede wszystkim dynamicznym. Zastosowanie najnowszych technologii, a także lekkiej aluminiowej konstrukcji sprawia, że samochód jest tańszy w eksploatacji oraz bardziej ekologiczny. To ucieleśnienie luksusu szytego na miarę. Cars Dealer Group – broker samochodów Jaguar zaprasza do konfiguracji samochodu Jaguar XF.

JAGUAR XJ

Poznaj samochód Jaguar XJ. XJ to niezwykły samochód dla niezwykłych klientów. To żywa redefinicja samochodu luksusowego. Nieskazitelna moc oraz ujmujące piękno, także wszech obecny luksus razem pod jednym dachem – dachem Jaguara XJ. Idealne właściwości jezdne oraz komfort podróżowania w tak przestronnym wnętrzu sprawi każdemu wiele radości. Jazda będzie niekończącą się opowieścią. Dostępny jest w standardowej wersji oraz rozszerzonym rozstawem osi.  Cars Dealer Group – broker samochodów Jaguar zaprasza do konfiguracji samochodu Jaguar XJ SWD oraz Jaguar XJ LWD.

JAGUAR E-PACE

Poznaj samochód Jaguar E-PaceE-Pace to mniejszy SUV marki Jaguar. Dla ludzi lubiących samochody o właściwościach terenowych za niewygórowaną cenę. Doskonale radzi sobie na zatłoczonych ulicach oraz parkingach, ale także miłośnicy wypadów na łono natury też będą zachwyceni. Samochód zapewniający luksusowe doznania, a także właściwy autom segmentu PREMIUM komfort. Także zapewniający bezpieczeństwo, dzięki nowoczesnym systemom wspomagającym. Cars Dealer Group – broker samochodów Jaguar zaprasza do konfiguracji samochodu Jaguar E-Pace.

JAGUAR F-PACE

Poznaj samochód Jaguar F-Pace. Z racji swoich gabarytów F-Pace jest najbardziej uniwersalnym samochodem marki Jaguar. Doskonałe właściwości terenowe oraz usportowiona sylwetka, a także przestronność. Idealna luksusowa limuzyna na dużych kołach dla całej rodziny, ale także jako limuzyna biznesowa. Doskonały na wypady poza miasto, a także w mieście. Przy swoich gabarytach mógłby z powodzeniem konkurować z niejednym sportowym autem. Cars Dealer Group – broker samochodów Jaguar zaprasza do konfiguracji samochodu Jaguar F-Pace.

JAGUAR F-TYPE

Poznaj samochód Jaguar F-Type Coupe oraz Jaguar F-Type Convertible. F-Type to prawdziwy sportowy samochód marki Jaguar. Brzmi to nieco przewrotnie, bo każdy Jaguar ma zacięcie sportowe oraz osiągi bliskie sportowym. to zasługa stylistyki nadwozia. Niesamowite osiągi i precyzyjne prowadzenie, w parze z wyrafinowanym wnętrzem doskonale nadaje się nie tylko na tor, ale sprawia także mnóstwo radości w codziennym użytkowaniu. Cars Dealer Group – broker samochodów Jaguar zaprasza do konfiguracji samochodu Jaguar F-Type Coupe oraz Jaguar F-Type Convertible.

JAGUAR I-PACE

Poznaj samochód Jaguar I-Pace. I-Pace to pierwszy luksusowy w pełni elektryczny samochód w katalogu marki JAGUAR. Samochód ma ideale proporcja oraz dusze Jaguara, a także nowoczesny design, który wprowadzi markę Jaguar na inny, wyższy poziom. Z danych zaprezentowanych przez producenta Jaguar I-Pace będzie miał zasięg do ok. 500 km na jednym ładowaniu. I-Pace to zdobywca tytułu samochodu elektrycznego roku 2019. Cars Dealer Group – broker samochodów Jaguar zaprasza składania zamówień na zakup samochodu Jaguar I-Pace.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe, które Państwo prześlecie za pomocą formularza kontaktowego zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do kontaktu w celu przedstawienia naszej propozycji.

  Klient:
  Osoba prywatnaFirma

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Wybierz markę (wymagane):

  Firma:

  Adres email (wymagane):

  Numer telefonu (wymagane):

  Wiadomość (wymagane):

  Newsletter – zgoda na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Regulamin

  Cars Dealer Group – samochody szyte na miarę…          O nas          Super oferty!!!         Oferta          Finansowanie          Aktualności          Kontakt

  ||  AUDI  ||  BMW  ||  LAND ROVER  ||  MERCEDES-BENZ  ||  MINI  ||  PORSCHE  ||  VOLVO  ||

  Layout

  Nav Mode

  Layout

  Boxed
  Wide

  Background Image

  Color Skin