• CDG Poland Sp. z o.o. Chmielna 2 lok. 31 00-020 Warszawa, PL
  • +48 576 079 958 +48 574 229 760

Gdzie kupić najtaniej samochód marki MERCEDES-BENZ. Najlepiej w Cars Dealer Group. Jako broker samochodów MERCEDES-BENZ oferujemy najlepsze warunki zakupu auta. Nasz target to nie tylko Warszawa, czy województwo mazowieckie. Nasz target to nie tylko Polska, ale i zagranica. Samochód nowy, używany (prawie nowy), z niewielkim przebiegiem – taki demo car (samochód demonstracyjny) – prosto od dealera z całej europy. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą marki MERCEDES-BENZ.

MERCEDES-BENZ – legendarna niemiecka marka, której historia sięga początków motoryzacji. Mercedes od lat jest synonimem luksusu, komfortu, trwałości, niezawodności i zaawansowanych rozwiązań technicznych. Jest jedną z niewielu marek na świecie, która oferuje wszystkie rodzaje pojazdów od osobowych poprzez terenowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy, po pojazdy specjalne, takie jak Unimog. Mercedesy tradycyjnie są samochodami, którymi poruszają się politycy, dygnitarze, dyplomaci i głowy państw. Jednocześnie, MERCEDES-BENZ, niemal od początku istnienia marki, aż po dzień dzisiejszy, zaznacza licznymi sukcesami swój udział w sportach motorowych.

Broker samochodów Mercedes-Benz - promocjaCars Dealer Group, jako broker samochodów MERCEDES-BENZ, informuje, że …

… wszystkie modele marki MERCEDES-BENZ dostępne są z dużymi upustami aż do 19% od ceny katalogowej (samochody nowe stockowe i do produkcji) oraz do 30% od ceny katalogowej (zarejestrowane samochody demo z niewielkim przebiegiem).

MERCEDES-BENZ - modele

KLASA A

Poznaj samochód Mercedes-Benz Klasy A Limuzyna

Najmniejszy z szerokiej gamy samochodów osobowych marki MERCEDES-BENZ. A-KLASA to idealne auto miejskie. Duża gama opcji konfiguracji pozwala na dopasowanie auto do własnych potrzeb. Cars Dealer Group – broker samochodów Mercedes-Benz zaprasza do konfiguracji samochodu Mercedes Klasy A Limuzyna. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

KLASA B

Poznaj samochód Mercedes-Benz Klasy B Sports Tourer

B-KLASA to niewielki minivan marki MERCEDES-BENZ. Pomimo swych niewielkich rozmiarów pozwalający na bardzo elastyczne dopasowanie przestrzeni samochodu do potrzeb użytkowników. Idealne auto na rodzinne wycieczki. Cars Dealer Group – broker samochodów Mercedes-Benz zaprasza do konfiguracji samochodu Mercedes-Benz Klasy B Sports Tourer. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

KLASA C

Poznaj samochód Mercedes-Benz Klasa C Limuzyna, Mercedes-Benz Klasa C Kombi, Mercedes-Benz Klasa C Coupe oraz Mercedes-Benz Klasa C Kabriolet

Najmniejsza z limuzyn marki MERCEDES-BENZ. Dynamiczna i niezwykle elegancka sylwetka przykuwa wzrok do tego kompaktowego samochodu. Nowoczesny desing, luksusowo wykończone wnętrze i szereg najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Cars Dealer Group – broker samochodów Mercedes-Benz zaprasza do konfiguracji samochodu Mercedes-Benz Klasa C Limuzyna, Mercedes-Benz Klasa C Kombi, Mercedes-Benz Klasa C Coupe oraz Mercedes-Benz Klasa C Kabriolet. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

CLA

Poznaj samochód Mercedes-Benz CLA Coupe oraz Mercedes-Benz CLA Shooting Breake

CLA to piękne, czterodrzwiowe coupe marki MERCEDES-BENZ, zbudowane na rozstawie osi A-KLASY. Niepospolita, zwracająca na siebie uwagę linia nadwozia, nadaje samochodowi sportowego charakteru. To samochód zadziorny, dla lubiących emocje i adrenalinę. Cars Dealer Group – broker samochodów Mercedes-Benz zaprasza do konfiguracji samochodu Mercedes-Benz CLA Coupe oraz Mercedes-Benz CLA Shooting Breake. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

CLS

Poznaj samochód Mercedes-Benz CLS Coupe oraz Mercedes-Benz CLS Shooting Breake

CLS marki MERCEDES-BENZ to czterodrzwiowy coupe na rozstawie osi nieco większym niż C-KLASA. Piękna przykuwająca oczy linia nadwozia i nowoczesny desing, stylowe, luksusowe wnętrze stanowią najważniejsze wyróżniki tego modelu. Cars Dealer Group – broker samochodów Mercedes-Benz zaprasza do konfiguracji samochodu Mercedes-Benz CLS Coupe oraz Mercedes-Benz CLS Shooting Breake. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

KLASA E

Poznaj samochód Mercedes-Benz Klasa E Limuzyna, Mercedes-Benz Klasa E Kombi, Mercedes-Benz Klasa E Coupe, Mercedes-Benz Klasa E Kabriolet oraz Mercedes-Benz Klasa E All-Terrain

E-KLASA to średniej wielkości limuzyna marki MERCEDES-BENZ. Łączy w sobie elegancję, piękny desing, luksusowo i niezwykle starannie wykończone wnętrze z najnowszymi osiągnięciami technicznymi przemysłu motoryzacyjnego. Cars Dealer Group – broker samochodów Mercedes-Benz zaprasza do konfiguracji samochodu Mercedes-Benz Klasa E Limuzyna, Mercedes-Benz Klasa E Kombi, Mercedes-Benz Klasa E Coupe, Mercedes-Benz Klasa E Kabriolet oraz Mercedes-Benz Klasa E All-Terrain. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

KLASA S

Poznaj samochód Mercedes-Benz Klasa S Limuzyna, Mercedes-Benz Klasa S Coupe oraz Mercedes-Benz Klasa S Kabriolet

Druga co do wielkości limuzyna marki MERCEDES-BENZ. Synonim luksu, wygody i elegancji . Samochód wyposażone we wszystkie najnowsze rozwiązania techniczne dostępne w przemyśle motoryzacyjnym, swą innowacyjnością wyznaczające trendy w rozwoju motoryzacji. Cars Dealer Group – broker samochodów Mercedes-Benz zaprasza do konfiguracji samochodu Mercedes-Benz Klasa S Limuzyna, Mercedes-Benz Klasa S Coupe oraz Mercedes-Benz Klasa S Kabriolet. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

MAYBACH

Poznaj samochód Mercedes-Maybach Klasa S Limuzyna

Największa z limuzyn marki MERCEDES-BENZ. MAYBACH to niezwykły samochód dla niezwykłych klientów. Niespotykanie ekskluzywne wykończenie wnętrza pojazdu o podwyższonym komforcie i bezpieczeństwie jazdy dla pasażerów podróżujących na tylnych siedzeniach, pozwala na swobodne prowadzenie działalności biznesowej podczas podróży. Cars Dealer Group – broker samochodów Mercedes-Benz zaprasza do konfiguracji samochodu Mercedes-Maybach Klasa S Limuzyna. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

KLASA G

Poznaj samochód Mercedes-Benz Klasa G Off-roader

G-KLASA to najbardziej klasyczny z samochodów marki MERCEDES-BENZ. Produkowany w niemalże niezmienionej postaci od 1979 roku. Doskonały SUV o niesamowitych osiągach do jazdy w mieście oraz na wszelkich bezdrożach. Bogate i luksusowe opcje wyposażenia twoż z G-KLASY wspaniałą klasyczną limuzynę. Cars Dealer Group – broker samochodów Mercedes-Benz zaprasza do konfiguracji samochodu Mercedes-Benz Klasa G Off-roader.

GLA

Poznaj samochód Mercedes-Benz GLA SUV

GLA to najmniejszy z rodziny SUV z garażu marki MERCEDES-BENZ. To auto kompaktowe o właściwościach i charakterze auta terenowego. Wyróżnia się dynamicznym, sportowym designem. Te cechy, w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami, sprawiają niesamowite wrażenie i oferują szereg niecodziennych doznań i przyjemności z jazdy. Cars Dealer Group – broker samochodów Mercedes-Benz zaprasza do konfiguracji samochodu Mercedes-Benz GLA SUV.

GLC

Poznaj samochód Mercedes-Benz GLC SUV oraz Mercedes-Benz GLC SUV

GLC to wspaniały kompaktowy SUV Coupe z garażu MERCEDES-BENZ. Łączy w sobie szereg budzących podziw cech. Jest mocny jak SUV, dynamiczny i o sportowym zacięciu jak Coupe, oraz bogato wyposażony w najnowsze technologie jak przystało na samochód marki premium. Cars Dealer Group – broker samochodów Mercedes-Benz zaprasza do konfiguracji samochodu Mercedes-Benz GLC SUV oraz Mercedes-Benz GLC SUV.

GLE

Poznaj samochód  Mercedes-Benz GLE SUV oraz Mercedes-Benz GLE Coupé

Wspaniała luksusowa limuzyna o sportowym zacięciu i wspaniałej dynamice Coupe, z prezencją i możliwościami SUV’a. To MERCEDES-BENZ GLE. Wspaniały, dynamiczny w trasie, z terenowymi właściwościami na wszelkich bezdrożach, duży i pojemny oferujący komfort całej rodzinie oraz dostojny i elegancki jako limuzyna biznesowa. Cars Dealer Group – broker samochodów Mercedes-Benz zaprasza do konfiguracji samochodu Mercedes-Benz GLE SUV oraz Mercedes-Benz GLE Coupé.

GLS

Poznaj samochód Mercedes-Benz GLS SUV

GLS to duża dostojna limuzyna o bryle SUV’a marki MERCEDES-BENZ. Eleganckie, nowoczesne auto wyposażone w najnowsze technologie, oferujące olbrzymi komfort jazdy. Podróżowanie tym samochodem po każdej nawierzchni sprawia niesamowitą radość i daje moc przyjemności, przy zachowaniu podwyższonych norm bezpieczeństwa. Cars Dealer Group – broker samochodów Mercedes-Benz zaprasza do konfiguracji samochodu Mercedes-Benz GLS SUV.

 

SL

Poznaj samochód Mercedes-Benz SL Roadster

Charakterystyczny, wyrazisty roadster. SL to klasyka, ikona ze stajni marki MERCEDES-BENZ. Samochód, który daje niezapomniane wrażenia z jazdy, wywołującą wręcz euforię. Fabrycznie okryty stylizacją AMG. Cars Dealer Group – broker samochodów Mercedes-Benz zaprasza do konfiguracji samochodu Mercedes-Benz SL Roadster.

SLC

Poznaj samochód Mercedes-Benz SLC Roadster

SLC z garażu MERCEDES-BENZ to imponujący samochód, dostępny zarówno z dachem odkrytym i zakrytym. W obydwu wersjach sprawia niesamowite wrażenie i w połączeniu z mocną jednostką napędową, wywołuje olbrzymią radość z jazdy. Cars Dealer Group – broker samochodów Mercedes-Benz zaprasza do konfiguracji samochodu Mercedes-Benz SLC Roadster.

AMG GT

Poznaj samochód Mercedes-Benz AMG GT Coupe

AMG GT to prawdziwy potwór marki MERCEDES-BENZ. Długa maska silnika, sportowa bryła, linia AMG, mocna jednostka napędowa, szerokie i mocne zawieszenie. Niski, dobrze trzymający się drogi samochód. Pęd, prędkość, dźwięk silnika… prawdziwa przygoda dl miłośników mocnych wrażeń i adrenaliny. Cars Dealer Group – broker samochodów Mercedes-Benz zaprasza do konfiguracji samochodu Mercedes-Benz AMG GT Coupe.

KLASA V

Poznaj samochód Mercedes-Benz Klasa V

V-KLASA marki MERCEDES-BENZ to luksusowy samochód dla rodzin, dający podróżującym duży komfort i wygodę z jazdy. Dużo miejsca dla każdego, oraz mnóstwo przestrzeni na bagaże. Doskonały na rodzinne wyprawy w nieznane. Dealer Group – broker samochodów Mercedes-Benz zaprasza do konfiguracji samochodu Mercedes-Benz AMG Klasa V.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Klient:
Osoba prywatnaFirma

Imię i nazwisko (wymagane):

Wybierz markę (wymagane):

Firma:

Adres email (wymagane):

Numer telefonu (wymagane):

Wiadomość (wymagane):

Newsletter – zgoda na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Regulamin

Cars Dealer Group – samochody szyte na miarę…          O nas          Super oferty!!!         Oferta          Finansowanie          Aktualności          Kontakt

||  ASTON MARTIN  ||  AUDI  ||  BENTLEY  ||  BMW  ||  BUGATTI  ||  FERRARI  ||  INFINITI  ||  JAGUAR ||  JEEP  ||  LAMBORGHINI  ||

 ||  LAND ROVER  ||  LEXUS  ||  MASERATI  ||  MINI  ||  PORSCHE  ||  ROLLS-ROYCE  ||  VOLVO  ||

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin