Gdzie kupić najtaniej samochód marki MINI. Najlepiej w Cars Dealer Group. Jako broker samochodów MINI oferujemy najlepsze warunki zakupu auta. Nasz target to nie tylko Warszawa, czy województwo mazowieckie. Nasz target to nie tylko Polska, ale i zagranica. Samochód nowy, używany (prawie nowy), z niewielkim przebiegiem – taki demo car (samochód demonstracyjny) – prosto od dealera z całej europy. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą marki MINI.

SUPER PROMOCJE

Cars Dealer Group, jako broker samochodów MINI, informuje, że …

… wszystkie modele marki MINI dostępne są z dużymi upustami aż do 25% od ceny katalogowej (samochody nowe stockowe i do produkcji) oraz do 35% od ceny katalogowej (zarejestrowane samochody demo z niewielkim przebiegiem do 10.000 km).

HISTORIA MINI

MINI

legendarna brytyjska marka małych samochodów osobowych, produkowanych w niemalże niezmienionej formie przez ponad 40 lat, aż do roku 2000. Marka została powołana do życia przez British Motor Company (BMC). Autorem projektu był Alec Issigonis. W 1996 roku właścicielem marki stał się bawarski koncern motoryzacyjny BMW, ale dopiero po sześciu latach zdecydowano o wprowadzeniu zmian konstrukcyjnych, a tym samym zbudowaniu samochodu na zupełnie innych założeniach technologicznych.

Obecnie…
Obecnie …

… marka jest częścią grupy BMW. Jeden z wiodących  producentów samochodów ekskluzywnych. W roku 2000, kiedy zakończył asie produkcja protoplasty, nowy właściciel zapowiedział, że wkrótce rozpocznie się nowa era dla marki. Do swojego protoplasty nawiązuje stylistyką i właściwościami jezdnymi. Jednakże jest znacznie większy i cięższy. Zmienił się także rynek docelowy. Zastosowane technologie, nowoczesne materiały wprowadził samochód do grona marek premium. Nowe MINI przestało być tanie i minimalistyczne. Nie jest już też autem dostępnym na każdą kieszeń. Zmienił się także rynek docelowy. Auto stało się prestiżowe, dla ludzi lubiących klasę także w codziennej miejskiej dżungli.

MINI - modele dostępne w carsdealer.eu

MINI HATCH 3-DRZWIOWE

Poznaj samochód MINI Hatch 3-drzwiowe. Małe MINI to luksusowy maluch. Jedyny w swoim rodzaju, wręcz najlepszy. Nowe mini to arcydzieło inżynierii. Zostało zaprojektowane aby przekonywać niewielkimi rozmiarami oraz zwinnością, a także nieporównywalnymi cechami MINI. To samochód skierowany dla tych, którzy lubią wyzwania, oraz którym nie straszna jest miejska dżungla. Także dla tych, który lubią być wyraziści oraz kolorowi. Cars Dealer Group – broker samochodów MINI zaprasza do konfiguracji samochodu MINI Hatch 3-drzwiowe.

MINI HATCH 5-DRZWIOWE

Poznaj samochód MINI Hatch 5-drzwiowe. MINI to urzeczywistnienie mistrzostwa designu, a także wykonania. Arcydzieło dla każdego, jakże namacalne oraz realne. Duża gama różnorodnych materiałów wykończeniowych oraz bogata gama kolorystyczna, a także pozwoli skomponować każdemu swój stylowy samochód. W odróżnieniu do wersji 3-drzwiowej samochód ma powiększony rozstaw osi, dzięki temu wewnątrz jest więcej przestrzeni dla każdego podróżującego. Cars Dealer Group – broker samochodów MINI zaprasza do konfiguracji MINI Hatch 5-drzwiowe.

MINI CABRIO

Poznaj samochód Mini Cabrio. MINI Cabrio mimo, iż posiada wszystko co najlepsze może zaoferować MINI, to pragnie dać jeszcze więcej. Teraz w wersji Cabrio można cieszyć się pięknym dniem nawet podczas jazdy. Pobudza zmysły. A to nie jest trudne. Niezwykle towarzyski oraz bezpośredni charakter, dzięki czemu szybko zjednuje sobie wielbicieli. Komfortowy oraz bezpieczny. Pojemny!? Tak… Pomieści znacznie więcej bagażu niż by się wydawało. Cars Dealer Group – broker samochodów MINI zaprasza do konfiguracji samochodu Mini Cabrio.

MINI CLUBMAN

Poznaj samochód Mini Clubman. To samochód większy oraz dłuższy, a także inny niż inne MINI. Dodatkowa przestrzeń została doskonale zagospodarowana. Jest dodatkowa przestrzeń na nogi dla pasażerów podróżujących na tylnej kanapie oraz dodatkowa przestrzeń w bagażniku. Także pięć foteli. Na nowo zaprojektowano konsolę środkową. To idealny samochód dla rodzin, zarówno na wypady po mieście oraz na zakupy, ale też na długą wycieczkę poza miasto. Cars Dealer Group – broker samochodów MINI zaprasza do konfiguracji samochodu Mini Clubman.

MINI COUNTRYMAN

Poznaj samochód Mini Coutryman. To czysta esencja techniki marki MINI. Samochód jest wypełniony najnowocześniejszymi, a także najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami dostępnymi w branży motoryzacyjnej. Samochód do zadań specjalnych. Doskonały dla ludzi lubiących aktywnie spędzać czas, którzy lubią kontrolować sytuacje zawsze i wszędzie. To daje Countryman dzięki podniesionemu prześwitowi oraz podniesionej pozycji kierowcy. Cars Dealer Group – broker samochodów MINI zaprasza do konfiguracji samochodu Mini Coutryman.

MINI  JOHN COOPER WORKS

Poznaj samochód Mini John Cooper Works. Prawdziwie sportowa charakterystyka oraz wysoki pomruk silnika. Ponadto 306 KM w tak niewielkim aucie. Ta charakterystyka powoduje przyspieszone bicie serca. Tak jak MINI jest legendą, także John Cooper Works (JWC) także nią jest. Zwłaszcza jeśli wspomnimy te zwycięstwa na torach wyścigowych. Doskonałe prowadzenie tego wybitnie sportowego samochodu jest przeżyciem niebagatelnym. Cars Dealer Group – broker samochodów MINI zaprasza do konfiguracji samochodu Mini John Cooper Works.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe, które Państwo prześlecie za pomocą formularza kontaktowego zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do kontaktu w celu przedstawienia naszej propozycji.

  Klient:
  Osoba prywatnaFirma

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Wybierz markę (wymagane):

  Firma:

  Adres email (wymagane):

  Numer telefonu (wymagane):

  Wiadomość (wymagane):

  Newsletter – zgoda na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Regulamin

  Cars Dealer Group – samochody szyte na miarę…          O nas          Super oferty!!!         Oferta          Finansowanie          Aktualności          Kontakt

  ||  AUDI  ||  BMW  ||  JAGUAR ||  LAND ROVER  ||  MERCEDES-BENZ  ||  PORSCHE  ||  VOLVO  ||

  Layout

  Nav Mode

  Layout

  Boxed
  Wide

  Background Image

  Color Skin