Zapraszamy do zapoznania się z szeroką, jakże godną najwyższej uwagi ofertą marki PORSCHE. Nowe PORSCHE prosto od dealera z całej Europy, a może samochód demo z niewielkim przebiegiem. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą PORSCHE. Cars Dealer Group, jako broker samochodów PORSCHE możemy zaproponować zakup auta najtaniej. Nawet nowego, indywidualnie konfigurowanego. Warszawa, także województwo mazowieckie oraz cała Polska. Sprawdź nas!

 

SUPER PROMOCJE

Cars Dealer Group, jako broker samochodów PORSCHE, informuje, że …

… wszystkie modele marki PORSCHE dostępne są z dużymi upustami aż do 15% od ceny katalogowej (samochody nowe dostępne od ręki i do produkcji) oraz do 25% od ceny katalogowej (zarejestrowane samochody demo z niewielkim przebiegiem do 10.000 km).

HISTORIA PORSCHE

PORSCHE

historia tej wspaniałej niemieckiej marki samochodów luksusowo-sportowych sięga 1931 roku. Założycielem marki był Ferdinand Porsche. Od jego nazwiska marka przyjęła swoją nazwę. Firma została założona jako zakład konstruujący samochody. Pierwszym modelem był Porsche 356, do produkcji którego wykorzystano wiele podzespołów, a także części z kultowego VW Garbusa. Pod koniec produkcji model 356, podobnie jak inne modele zawierał już konstrukcje opracowane przez inżynierów Porsche.

Obecnie…
Obecnie …

… marka jest częścią największej w Europie Grupy Volkswagen AG, z którą za sprawą samego Ferdinanda Porsche jest poniekąd związana od samego początku. Firma prężnie się rozwija. Prowadzi wiele projektów, w tym także takie nie związane z motoryzacją. Ale także w zakresie motoryzacji, wszystko prężnie prze do przodu. Klasyczne, a zarazem kultowe modele zyskują nowe oblicza. Ale dzisiejsze Porsche to nie tylko samochody sportowe. Doskonale przyjęte zostały zarówno Cayenne, a także Macan, który stał się hitem. Ponadto w 2009 pojawiło się 5-drzwiowe Coupe, czyli Panamera. Natomiast ostatnio pojawił się w sprzedaży pożądany przez rynek elektryczny Taycan.

PORSCHE - modele dostępne w carsdealer.eu

PORSCHE PANAMERA

Poznaj samochód Porsche Panamera. Samochód niezwykle luksusowy oraz elegancki, a także zaskakujący oraz praktyczny ale i bardzo szybki. Bryła Panamery to klasyczna linia sportowa Porsche. Niemiecka perfekcja, dbałość o szczegóły, najnowsze technologie – to wszystko czego w Panamerze jest pod dostatkiem. Samochód to bardzo wygodna i elegancka limuzyna o sportowym zacięciu, dla każdego lubiącego wyzwania. Cars Dealer Group – broker samochodów Porsche zaprasza do konfiguracji samochodu Porsche Panamera

PORSCHE TAYCAN

Poznaj samochód Porsche Taycan.  Porsche wchodzi w przyszłość w sposób nadzwyczajny oraz ekstrawagancki. Inne przymioty marki, które wraz z modelem Taycan przejdą w kolejna epokę to purystyczny oraz ekspresyjny, a także ponadczasowy. Auto nie pozostawia złudzeń oraz niedomówień. Jest perfekcyjne w każdym detalu zarówno jeśli mówimy o bryle oraz linii nadwozia, ale także w kwestii jednostki napędowej oraz właściwości jezdnych. Cars Dealer Group – broker samochodów Porsche zaprasza do konfiguracji samochodu Porsche Taycan

PORSCHE MACAN

Poznaj samochód Porsche MacanMacan to mniejszy z rodziny SUV marki Porsche. To tygrys – zwinny oraz szybki, a także drapieżny. Bryła samochodu narysowana tak, aby poprawić właściwości trakcyjne oraz aby wiadomo było jaki jest jego rodowód. Elegancki rodzinny SUV o sportowej tradycji. Doskonały w mieście, a także poza nim. Idealny dla każdego. Samochód dla chcących zaznać ogromu ekstrawagancji oraz luksusu za rozsądne pieniądze.  Cars Dealer Group – broker samochodów Porsche zaprasza do konfiguracji samochodu Porsche Macan.

PORSCHE CAYENNE

Poznaj samochód Porsche Cayenne. Ostre jak pieprz cayenne. Muskularna sylwetka połączona z klasyczną linią Porsche budzi kontrowersje oraz pozytywne emocje. Cayenne jest najczęściej sprzedawanym Porsche na świecie. Luksusowy SUV dla wymagających lubiących zarówno ekstremalną przygodę oraz ceniących sobie komfort. Przestronne wnętrze, najnowsze technologie oraz najlepsze materiały, a także jakość wykonania to wszystko gwarantują na 1000%. Cars Dealer Group – broker samochodów Porsche zaprasza do konfiguracji samochodu Porsche Cayenne.

PORSCHE 718

Poznaj samochód Porsche 718Porsche 718  to wspaniałe nawiązanie do historii marki. Do roku 1957, kiedy to zaprezentowano pierwsza generację modelu 718. Samochód posiada potężne czterocylindrowe turbodoładowane serce. To idealne auto dla każdego, kto lubi wyzwania oraz adrenalinę. Dla każdego, kto pragnie być zawsze najlepszym oraz lubi wychodzić poza określone ramy. To samochód marzeń dla wielu fanów czterech kółek. Cars Dealer Group – broker samochodów Porsche zaprasza do konfiguracji Porsche 718 w wersjach Cayman oraz Boxter.

PORSCHE 911

Poznaj samochód Porsche 911. Porsche 911 to klasyka marki, wręcz ikona. To sportowe auto opracowane perfekcyjnie. Zachwyca osiągami oraz dynamiką, a także właściwościami jezdnymi. Pełny luksusu oraz najnowszych technologii. To samochód dla każdego, kto lubią dyktować warunki oraz rządzić, a także panować. Nie tylko na drodze. Dla osób z twardym charakterem oraz lubiących wyzwania, a także adrenalinę. Rządź, panuj i poczuj silę! Cars Dealer Group – broker samochodów Porsche zaprasza do konfiguracji samochodu Porsche 911.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe, które Państwo prześlecie za pomocą formularza kontaktowego zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do kontaktu w celu przedstawienia naszej propozycji.

  Klient:
  Osoba prywatnaFirma

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Wybierz markę (wymagane):

  Firma:

  Adres email (wymagane):

  Numer telefonu (wymagane):

  Wiadomość (wymagane):

  Newsletter – zgoda na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Regulamin

  Cars Dealer Group – samochody szyte na miarę…          O nas          Super oferty!!!         Oferta          Finansowanie          Aktualności          Kontakt

  ||  AUDI  ||  BMW  ||  JAGUAR ||  LAND ROVER  ||  MERCEDES-BENZ  ||  MINI  ||  VOLVO  ||

  Layout

  Nav Mode

  Layout

  Boxed
  Wide

  Background Image

  Color Skin