Gdzie kupić najtaniej samochód marki VOLVO? Najlepiej w Cars Dealer Group. Jako broker samochodów VOLVO oferujemy najlepsze warunki zakupu auta. Nasz target to nie tylko Warszawa, ale całe województwo mazowieckie właśnie. Nasz target to nie tylko Polska, ale i zagranica. Samochód nowy dostępny od ręki lub do produkcji, albo też samochód demo car – prosto od dealera z całej europy. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą marki VOLVO.

SUPER PROMOCJE

Cars Dealer Group, jako broker samochodów VOLVO, informuje, że …

… wszystkie modele marki VOLVO dostępne są z dużymi upustami aż do 30% od ceny katalogowej (samochody nowe dostępne od ręki oraz do produkcji) oraz do 40% od ceny katalogowej (zarejestrowane samochody demo z niewielkim przebiegiem do 10.000 km).

HISTORIA VOLVO

VOLVO

szwedzka marka, której historia rozpoczyna się w 1927 roku. Słowo Volvo to po Łacinie łączyć się. Założycielami byli Panowie Gustaf Larson oraz Assar Gabrielsson. Historia marki zaczęła się od modelu  ÖV4 (zwany popularnie jako „Jacob”). Samochód był wzorowany na autach amerykańskich, ale z europejską duszą. Od samego początku zamysłem założycieli marki były auta przystosowane do Szwedzkich warunków, a także i wymogów. Priorytetem od samego początku było bezpieczeństwo oraz standard wykonania.

Obecnie…
Obecnie …

… marka jest własnością Chińskiego koncernu motoryzacyjnego Zhejiang Geely. Zakup udziałów spółki miał miejsce w 2010 roku od innego giganta motoryzacyjnego – Forda. Marka prężnie się rozwija. Powstała nowa linia, a w zasadzie stylizacja nadwozia. Nowoczesne linie powodują, że Volvo jest niezwykle piękne, jakże daleko wyprzedzając pod tym względem inne marki. A wszytko to bez uszczerbku na jakości oraz bez odejścia od podstawowych zasad, jakie przyświecają od samego początku marki, czyli wysokiej klasy bezpieczeństwa, a także dbałości o szczegóły. Kwestia bezpieczeństwa jest na tak wysokim poziomie, że auto uchodzi za najbezpieczniejsze na świecie.

VOLVO - modele dostępne w carsdealer.eu

VOLVO S60

Poznaj samochód Volvo S60S60 to kompaktowa limuzyna marki VOLVO. Poznaj swoje emocje, także wybierz model, który je najbardziej odzwierciedla. Volvo o usportowionej oraz nowoczesnej stylistyce. Pełne nowoczesnych rozwiązań, z których słynie marka Volvo, także dostępnych już w standardzie. Technologia bezpieczeństwa oraz jakość wykończenia, a także bogate wyposażenie. To wszystko wzmaga ekscytację oraz radość z podróżowania. Cars Dealer Group – broker samochodów Volvo zaprasza do konfiguracji samochodu Volvo S60.

VOLVO S90

Poznaj samochód Volvo S90. Odkryj luksus oraz elegancję oraz daj się skusić! Wspaniała ekskluzywna limuzyna. Jej bogactwem jest prostota. Jest wygodna oraz przytulna, a także przestronna. Volvo to marka Szwedzka, a Szwedzi najwięcej uwagi przykładają do bezpieczeństwa. Wszystkie najnowsze technologie, dające poczucie bezpieczeństwa oraz ułatwiające, także uprzyjemniające podróż znajdziecie w S90. Mocny silnik oraz dobre osiągi. Czego chcieć więcej. Już wiesz jaki jest Twój wybór? Cars Dealer Group – broker samochodów Volvo zaprasza do konfiguracji samochodu Volvo S90.

VOLVO V60

Poznaj samochód Volvo V60V60 to kwintesencja radości z jazdy. Jeszcze więcej przyjemności z jazdy niż w Volvo S60. Dlaczego? Dlatego, że samochód jest większy, wówczas możemy sobie pozwolić na więcej. Przestronny oraz ładowny bagażnik sprawia, że przemieszczając się w mieście oraz poza nim możemy być pewni, że mamy ze sobą wszystko, czego potrzebujemy. Dostępny również w wersji Cross Country, którym to możemy również zaznać przyjemności gdzieś na bezdrożach.  Cars Dealer Group – broker samochodów Volvo zaprasza do konfiguracji samochodu Volvo V60.

VOLVO V90

Poznaj samochód Volvo V90Czy znasz już Volvo S90? Może chcesz mieść więcej? Więcej samochodu, więcej możliwości? Poznaj Volvo V90 oraz Volvo V90 Cross Counry. W nich znajdziesz wszystko co znalazłeś w S90, ale dodatkowo zyskujesz olbrzymią przestrzeń w bagażniku oraz w wersji Cross Country, możliwość przemieszczania się po bezdrożach w luksusowych warunkach. To także powrót ikony marki Volvo. Poczuj się bezpieczny oraz spokojny! Poczuj się dumny ze swojego Volvo V90! Cars Dealer Group – broker samochodów Volvo zaprasza do konfiguracji samochodu Volvo V90.

VOLVO XC40

Poznaj samochód Volvo XC40. Najmłodszy członek rodziny Volvo. Najmniejszy SUV w tejże. Doskonale wypełnia lukę jaka dotychczas była zagospodarowana tylko przez inne marki Premium. Samochód zyskał tytuł samochodu roku 2018 za nieszablonowe podejście do designu. Ponadto inne cechy, tak charakterystyczne dla marki Volvo, czyli podejście do bezpieczeństwa oraz jakości wykończenia, a także wytrzymałości. Wysoki komfort jazdy na bezdrożach to zaleta bezdyskusyjna.  Cars Dealer Group – broker samochodów Volvo zaprasza do konfiguracji samochodu Volvo XC40.

VOLVO XC60

Poznaj samochód Volvo XC60Czy jesteś gotowy, gotowa na niezapomniane przygody? Jeżeli tak, to Volvo XC60 zaprasza! To samochód gotowy sprostać każdym warunkom oraz pewny siebie. A to dzięki najnowocześniejszym technologiom poprawiającym komfort jazdy w najcięższych nawet warunkach. Rozbudowane właściwości trakcyjne oraz układ wspomagania jazdy, a także nieodzowny napęd na cztery koła. Moment nieuwagi. Nie ma szans! Ekscytacja oraz podniecenie! Cars Dealer Group – broker samochodów Volvo zaprasza do konfiguracji samochodu Volvo XC60

VOLVO XC90

Poznaj samochód Volvo XC90Co chcesz wybrać? Luksusową limuzynę czy może SUVa? A może zarówno luksusową limuzynę oraz SUVa? Wybierz Volvo XC90. Nie zawiedziesz się. Komfort podróżowania oraz przestrzeń, a także luksus w połączeniu z najnowszymi technologiami. Olbrzymia moc potężnego serca oraz nieokiełznane właściwości terenowe. Jeśli jesteś osoba niezależną oraz ceniącą luksus, a także przygodę przez duże „P” – wybierz Volvo XC90. Cars Dealer Group – broker samochodów Volvo zaprasza do konfiguracji samochodu Volvo XC90.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe, które Państwo prześlecie za pomocą formularza kontaktowego zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do kontaktu w celu przedstawienia naszej propozycji.

  Klient:
  Osoba prywatnaFirma

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Wybierz markę (wymagane):

  Firma:

  Adres email (wymagane):

  Numer telefonu (wymagane):

  Wiadomość (wymagane):

  Newsletter – zgoda na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Regulamin

  Cars Dealer Group – samochody szyte na miarę…          O nas          Super oferty!!!         Oferta          Finansowanie          Aktualności          Kontakt

  ||  AUDI  ||  BMW  ||  JAGUAR ||  LAND ROVER  ||  MERCEDES-BENZ  ||  MINI  ||  PORSCHE  ||

  Layout

  Nav Mode

  Layout

  Boxed
  Wide

  Background Image

  Color Skin