Oferta specjalna na samochody dostępne od ręki w carsdealer.eu (Cars Dealer Group)

SAMOCHODY DOSTĘPNE ORĘKI

to najlepszy sposób na nowy, a także tani samochód!!!

W Cars Dealer Group oferujemy najlepsze samochody z bogatym wyposażeniem w najkorzystniejszych cenach oraz z najlepszymi rabatami. Przede wszystkim zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami na samochody dostępne od ręki oraz demo. Jeżeli, któryś z dostępnych na naszych stronach samochodów przypadnie Państwu do gustu oraz będziecie zainteresowani jego zakupem. Prosimy o kontakt mailowy oraz / lub telefoniczny.

Skontaktuj się z nami!!!
e-mail: biuro@carsdealer.eu
Tel.: +48 574 229 760 lub +48 734 480 314

AUDI

Dzięki naszym dostawcom, a także dzięki ich uprzejmości Cars Dealer Group jest w stanie zaprezentować Państwu najlepsze propozycje oraz upusty sięgające nawet do 30% na samochody dostępne od ręki marki Audi.

Uprzejmość naszych dostawców marki BMW powoduje, że na wybrane egzemplarze samochodów dostępnych od ręki Cars Dealer Group może zaproponować upust sięgający nawet do 28%.

Legendarna, a także na wskroś Brytyjska marka Jaguar w najlepszych cenach. Na wybrane egzemplarze samochodów dostępnych od ręki Cars Dealer Group może zaproponować upust sięgający nawet do 25%.

Innym przykładem Brytyjskiej myśli motoryzacyjnej, a także prestiżu oraz luksusu jest marka Land Rover. Na wybrane egzemplarze samochodów dostępnych od ręki Cars Dealer Group może zaproponować upust sięgający nawet do 25%.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, a także potrzebom rynku Cars Dealer Group może zaproponować upust sięgający nawet do 19% na samochody dostępne od ręki oraz demo marki Mercedes-Benz.

MINI jest kolejną marką w ofercie Cars Dealer Group, należącą do grupy BMW. Na samochody marki MINI możemy zaproponować upust sięgający nawet do 25% na samochody dostępne od ręki oraz demo.

W Cars Dealer Group wszystkie modele marki PORSCHE dostępne są z dużymi upustami aż do 12% od ceny katalogowej na samochody nowe dostępne od ręki oraz do produkcji.

VOLVO

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, a także potrzebom rynku Cars Dealer Group może zaproponować upust sięgający nawet do 30% na samochody ze stocku oraz demo marki Volovo.

Layout

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin